• Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow
  • Slideshow

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce: 

1) Štefan Balco

2) Jaroslav Gaži

3) Jaroslav Horváth

4) Zuzana Jakabová

5)) Július Lipták

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do OZ:

1) Štefan Balco

2) Radoslav Benko

3) Radko Boldy

4) Vladimír Gunár

5) Štefan Horváth

6) Ladislav Jakab

7) Tomáš Ruszó

8) Ervín Samko

9) Gabriel Tomšík

- kompletné zoznamy v časti "Dokumenty" ...Oznamy

Výsledky volieb do samosprávy obce

 12.11.2018

Zverejnenie výsledkov volieb

Voľba starostu obce:     

                                       1. Jaroslav Horváth  ................  116 platných hlasov

                                       2. Július Lipták         ................   103 platných hlasov

                                       3.  Štefan Balco        ................   32 platných hlaosv

                                       4.  Jaroslav Gaži       ................   25 platných hlaosv

                                       5.   Zuzana Jakabová ..............   17  platných hlasov

Zvolení poslanci obecného zastupiteľstva:   

                                                                       1.  Štefan Horváth   ............ 203 platných hlasov

                                                                       2. Radoslav Benko  ............ 164 platných hlasov

                                                                       3. Gabriel Tomšík    ............163 platných hlasov

                                                                       4. Štefan Balco      ..............156 platných hlasov

                                                                       5. Vladimír Gunár  .............  145  platných hlasov

                                                                       6. Ladislav Jakab   ............  124 platných hlasov

                                                                       7. Ervín Samko      ..............110  platných hlasov

Náhradníci - obecné zastupiteľstvo:

                                                                      1. Tomáš Ruszó  .........   100 platných hlasov

                                                                      2. Radko Boldy  ...........   87 platných hlasov

Úradné hodiny

Pondelok: 7:00 – 15:30
Utorok: 7:00 – 15:30
Streda: 7:00 – 15:30
Štvrtok: 7:00 – 15:30
Piatok: 7:00 – 15:30

Fotogaléria

Kalendár

Anketa